Par mums

Augstākās klases barberšops Rīgā mūsdienīgiem un stilīgiem vīriešiem


Mēs piedāvājam
labākos augstākās kvalitātes pakalpojumus

Augstākās klases barberšops Rīgā mūsdienīgiem un stilīgiem Vīriešiem. Mēs piedāvājam labākās kvalitātes pakalpojumus. Mūsu barberšops iemieso labāko moderno stilu ar unikālu SPA pakalpojumu kompleksu, kas priecēs pat visizsmalcinātāko vīrieti. Mēs izmantojam ne tikai augstas kvalitātes kopšanas produktus, kuri ir importēti no Lielbritānijas un Itālijas bet arī Japānā ražotus līdzekļus.

Pateicoties daudzu gadu praktiskai pieredzei un zināšanām, ko nodevuši pasaulē atzītie meistari, mēs esam izstrādājuši pakalpojumus, kuri garantē augstas kvalitātes barber un SPA pakalpojumus no sākuma līdz beigām. Klienti, kuri iziet no PILL Gent's Grooming Room ne tikai izskatās lieliski, bet arī jūtās tā.

SPA pakalpojumi, kuri tiek piedāvāti PILL Gent's Grooming Room, ir unikāli un netiek sniegti nevienā citā Rīgas barberšopā. Regulāra galvas masāža var palīdzēt izārstēt miega traucējumus, samazināt stresa līmeni, samazināt galvassāpes un padarīt matus biezākus un veselīgākus. Sejas masāža, kas sākas ar ādas skrubēšanu maigi attīra ādu, padarot to svaigu un mirdzošu. Masāža uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu, lai izlīdzinātu ādas toni un mazinātu pietūkumu.

Kvalificēti sertificēti barber meistari

PILL Gent’s Grooming Room barber meistari ir nopelnījuši reputāciju kā vieni no labākajiem barber meistariem Rīgā. Mūsu starptautisko barberu komandu apmācījuši pasaulē pazīstami berber meistari, un mums ari ir daudz gadu praktiska pieredze.

Mēs uzskatām sevi par konsultantiem un barberiem.Nikita

Barber


J: Labākais matu griezums?
A: Manuprāt, nav labākā vai sliktākā matu griezuma. Viens un tas pats griezums var izskatīties ļoti labi vai ļoti slikti atkarībā no matu tipa un cilvēka tēla. Tāpēc orientējos pēc vajadzībām (slinkums veidot matus, vēlme to nēsāt ilgāk vai kombinēt nesavienojamo un uzsvērt individualitāti) izveidosim "labāko matu griezumu" kopā.

J: Cik ilgi Tu strādā barberinga sfērā, kas tevi iedvesmoja izvēlēties tieši šo profesiju?
A: Esmu profesijā jau 6. gadu, nekāda super aicinājuma stāsta nebija, ieraudzīju Instagramā kādus kursus, izgāju tos, sāku strādāt un procesā atradu jēgu un vērtību! No foršākajiem ieguvumiem es gribu atzīmēt socializēšanos un redzesloka paplašināšanu! Un cilvēks, cilvēks krēslā, ar kuru tu komunicē. Dažāda vecuma un profesiju cilvēki, kuri atnāk kā paziņas un pēc gadiem kļūst par tuviem draugiem! Tas ir kaifs!

J: Vai ir konkrēts barberinga stils vai novirzījums, kas Tev īpaši patīk?
A: 2014. gada sākumā, tāpat kā visi biju vecās skolas cienītājs, bet tagad es atbalstu praktiskus vīriešu griezumus. Es gribu precizēt, ka praktisks griezums nav obligāti īss! Tas ir vienkāršs un tekstūrētas formas!

J: Kur Tu smelies iedvesmu?
A: Smeļos iedvesmu no vairākiem barberšopu kanāliem Instagramā. Daži kanāli fokusējas uz īsiem griezumiem un ilgviņiem. Stilisti no Francijas/Anglijas. Apģērbu zīmolu kanāli ir savāda veida kaifs. Kopumā es cenšos uzsūkt visu kā sūklis un vienmēr attīstīties!

J: Ko Tu dari, lai maksimāli saprastu klienta vēlmes un vajadzības?
A: Man ir maza aptauja pāris minūšu garumā katra griezuma sākumā. Norādītie jautājumi palīdz precizēt visas detalaļas un panākt to rezultātu, ko cilvēks iedomājas galvā. Viena aptauja, ja frizējamies pirmo reizi, un līdzīga otrai vizītei, lai veiktu korekcijas.

J: Kādi matu griezumi ir aktuāli šajā sezonā?
A: Garas frizūras, interesantas čolku variācijas, vairāk tekstūras un “plēsto” galu, dabiskie griezumi ar mašīnīti, bārdas!

J: Vai vari padalīties ar bārdas un matu kopšanas rekomendācijām?
A: Izvēlēties šampūnu un kondicionieri priekš matiem. Ar bārdas kopšanu ir nedaudz sarežģītāk; šeit svarīgi izvēlēties kaut ko, kas piešķir apjomu. Uzturēt tīrību, izmantojot trimmeri/skuvekli, lai izveidotu bārdas kontūrus. Konkrētāk pastāstīšu jau krēslā!

J: Nosauc savus iecienītākos kopšanas līdzekļus!
A: Man patīk vecā Itālija, Proraso, Floid! Matu ieveidošanai patīk efekts no sāls ūdens un mīkstām pastām un māliem)!


Skatīt visas atsauksmes

Diana

Barber


J: Labākais matu griezums?
A: Brīvs, romantiskais, tekstūrains pagarināts matu griezums vai "buzz cut" ar nulli sānos.

J: Cik ilgi Tu strādā barberinga sfērā, kas tevi iedvesmoja izvēlēties tieši šo profesiju?
A: Strādāju ap 3 gadiem, un mani iedvesmoja gadījuma sakritība - par ko es esmu priecīga un pateicīga.

J: Vai ir konkrēts barberinga stils vai novirzījums, kas Tev īpaši patīk?
A: Es to nosauktu par brīvu stilu, bez ierobežojumiem- dažādu tehniku sajaukumu ar mērķi radīt dabisku, mazliet haotisku izskatu vēlams ar spēcīgu tekstūru.

J: Kur Tu smelies iedvesmu?
A: Mani iedvesmo “Street style” un mākslinieku darbi, kuru redzējums, estētika un stils sakrīt ar manu pasaules skatījumu.

J: Ko Tu dari, lai maksimāli saprastu klienta vēlmes un vajadzības?
A: Es jautāju klientam par viņa vēlmēm un vajadzībām, uzzinu par matu kopšanu, precizēju griešanas laikā vai pēc vai viss ir tieši tā, kā bija iedomāts un vai ir vēlme veikt korekcijas.

J: Kādi matu griezumi ir aktuāli šajā sezonā?
A: Pieaugušajiem- vidēja garuma augšdaļa, sānos "fade". Jauniešiem- gara augšdaļa, sānos "taper".

J: Vai vari padalīties ar bārdas un matu kopšanas rekomendācijām?
A: Priekš matiem izmantojiet kopšanas līdzekļus (šampūni, kondicionieri, maskas), kas piemēroti Jūsu matu tipam un stāvoklim. Ja mati ir gari un/vai sausi, kondicionieris ir nepieciešams. Izmantojiet fēnu tikai ar vēsu/aukstu gaisu vai izvairieties no tā pilnīgi. Matus mazgāt ne biežāk kā 3 reizes nedēļā. Attiecaties pret saviem skaistiem matiem ar mīlestību. Bārdai izmantojiet eļļu vai balzāmu tie mitrina, baro un mīkstina gan matus, gan ādu. Ja cilvēks skujās, izmantojiet skūšanās eļļu vai ziepes un pēc tam nomierinošu pēc skūšanās balzāmu.

J: Nosauc savus iecienītākos kopšanas līdzekļus!
A: “BROSH feather weight fiber pomade" ir vienkārši fantastiska pomāde matiem. Pēc efekta, tekstūras un aromāta, tā ir bomba. To var izmantot gan uz sausiem, gan mitriem matiem. Tā izceļ matu tekstūru, nodrošina vidēju fiksāciju un piešķir dabisku spīdumu. Jūras sāls sprejs vai vienkārši jūras ūdens ir ideāli piemēroti lokainiem matiem, matu griezumiem ar tekstūru un vispār tiem, kas mīl dabiskāku izskatu. “Dapper Dan Texture Dust” lieliski izceļ matu tekstūru un piešķir apjomu. Priekš bārdas kopšanas ļoti patīk “Proraso” eļļas un balzāmi. Tie ir vieglas un patīkamas konsistences, ātri uzsūcas un tiem piemīt neitrāla smarža.


Skatīt visas atsauksmes

Victoria

Masāžas terapeits


J: Kādas masāžas piedāvā Pill Gent’s Grooming Room?
A: Mēs piedāvājam 2 masāžas: galvas un sejas.

J: Kas ir iekļauta katrā no tām?
A: Galvas masāžā ir iekļauta plecu, kakla un galvas masāža. Galva tiek masēta ar apļveida kustībām, lai uzlabotu asinsriti un mazinātu stresu. Regulāra galvas masāža var palīdzēt miega traucējuma gadījumos, samazināt stresa līmeni, mazināt galvassāpes un padarīt matus biezākus, veselīgākus un spīdīgākus. Sejas masāžā ir iekļauta sejas ādas skrubešana, kas maigi attīra ādu, padarot to svaigu un mirdzošu. Sejas masāža uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu, palīdz izlīdzināt ādas toni un mazināt pietūkumu.

J: Cik garas ir šīs procedūras?
A: Katra procedūra ilgst 15 minūtes. Abas masāžas kopā aizņem 30 minūtes.

J: Kad Tu ieteiktu nākt uz masāžām?
A: Uz masāžām var nākt gan kā citu pakalpojumu papildinājumā, gan tā pat vien, kad gribās atpūsties un uz laiku atslēgties.

J: Kā labāk rezervēt masāžas. Vai ir jāpierakstās?
A: Jā, ir jāpierakstās, online pierakstā izvēloties spa-specialistu Viktoriju un izvēloties vajadzīgo masāžu vai zvanot mums. Jāpierakstās 15-30 minūtes (attiecīgi izvēlētajam) pirms matu griezuma, skūšanas utt.


Esat gatavi rezervēt tikšanos?


Sveicināti un laipni lūdzam PILL Gent's Grooming Room! Mani sauc Konstantīns, un es uzskatu, ka matu griezums nav tikai pakalpojums. Tā ir māksla radīt Jūsu unikālo izskatu. Mūsu pieredzējušie bārberi ar prieku Jums palīdzēs šajā procesā. Mēs nemainām tikai Jūsu izskatu. Mēs mainām attieksmi pret sevi. Mēs gaidām Jūs!


 
Konstantin Ahmedov
CEO, PILL

Ko cilvēki saka

Nesen atverts, bet jau atzīts par labāko barbershopu pilsētā. Mēs esam noteikuši etalonu stilu apzinīgam kungam, sniedzot labāku kopšanu un SPA procedūras kungiem, kuri iet pie mums. Mēs esam vienīgie, kuri sniedz tik plašu pakalpojumu klāstu ar tik augstu kvalitāti.

Mūsu klienti vērtē mūs tā:

 • PILL Barbershop Testimonial Avatar 3
  Thank you for this wonderful experience! Definitely recommend haircut, beard grooming, and head massage.
  Igors Sceglovs
 • PILL Barbershop Testimonial Avatar 2
  Pēteris ir top meistars, iesaku visiem
  Toms Svētiņš
 • PILL Barbershop Testimonial Avatar 1
  Perfect! Amazing! For every hair and design lover it is recommended!
  Janis Strelnieks

Nāc pārbaudīt pats. Dzēriens ir uz mums!

PILL Barbershop PhotoPILL Barbershop Photo
CENTRAL Barbershop PhotoCENTRAL Barbershop Photo