Par mums

Augstākās klases barbeshops Rīgā mūsdienīgiem un stilīgiem Vīriešiem.


Mēs piedāvājam
labakus augstkvalitates pakalpojumus.

Mūsu barbeshops iemieso labāko moderno stilu ar unikālu SPA pakalpojumu komplektu, kas priecēs pat visizsmalcinātu vīrieti. Mēs izmantojam ne tikai augstas kvalitātes kopšanas produktus, kuri irimportēti no Lielbritānijas, bet ari Japānā ražotus rīkus.

Pateicoties daudzu gadu praktiskai pieredzei un zināšanām, ko nodevuši pasaulēs atzīti meistari, mēs esam izstrādājuši pakalpojumus, kuri garantē augstas kvalitātes barber un SPA pakalpojumus no sākuma līdz beigām. Klienti, kuri izej no PILL Gent's Grooming Room, izskatās ne tikai izskatās lieliski, bet arī tā jūtās.

SPA pakalpojumi, kuri tiek piedāvāti PILL Gent's Grooming Room, ir unikāli un netiek sniegti nevienā citā Rīgas barbershopā. Bieža galvas ādas masāža var palīdzēt izārstēt miega traucējumus, samazināt stresa līmeni, samazināt galvassāpes un padarīt matus biezākus, veselīgākus un mirdzošākus. Sejas masāža, kas ietver skrubi un pašu sejas masāžu, maigi atslāņo ādu, padarot to tīru, svaigu un mirdzošu. Tas arī uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu, lai izlīdzinātu ādas toni un mazinātu pietūkumu.

Mūsu Komanda

PILL Gent's Grooming Room barber meistari ir nopelnījusi reputāciju kā vieni no labākajām barber meistariem Rīgā. Mūsu starptautisko barberu komandu apmācījuši pasaulē pazīstami berber meistari, un mums ari ir daudz gadu praktiska pieredze.

Mēs uzskatām sevi par konsultantiem un barberiem.Valerija

Barber


J: Labākais matu griezums?
A: Īsa augšā un feidings uz sāniem.

J: Kas ir vissvarīgākais tava darbā?
A: Saprast cilvēku manā krēslā, uztaisit darbu pēc klienta pieprasījuma un izveidot vislabāko izskatu, ņemot vērā galvas un sejas formu.

J: Mīļākā grupa vai mākslinieks?
A: Es to nevaru pateikt uzreiz. Džastins Timberleiks, Dreiks, Imagine Dragons, The Score, Jah Khalib un daudzi citi.

J: Kur tu saņem savu iedvesmu?
A: Es nesarežģīju vienkāršas lietas, tāpēc skatos, kas ir internetā.

J: Hobiji, intereses?
A: Man patīk klausīties mūziku un dejot. Mūzika ir mana kaislība.


Skatīt visas atsauksmes

Nikita

Barber


J: Labākais matu griezums?
A: Jebkurš klasisks matu griezums, sākot no stingras plakanas augšas un beidzot ar garu pompadūru.

J: Kas ir vissvarīgākais tava darbā?
A: Izpratne par klientu manā krēslā un viņa vajadzības ikdienas dzīvē, piemēram: cik daudz laika viņš var veltīt stilam no rīta, cik bieži viņš var apmeklēt barbershopu, kādus kopšanas līdzekļus viņš lieto mājās, vai viņš tikai mazgā un žāvē matus un ar to viņam pietiek. Man ir svarīgi sniegt pakalpojumus vislabākajā iespējamajā veidā, vienlaikus saglabājot augstus dezinfekcijas standartus. Šie un daudzi citi faktori ir jāņem vērā, lai klients varētu izbaudīt labāko pieredzi un baudīt sniegtos pakalpojumus.

J: Mīļākā grupa vai mākslinieks?
A: Atkarībā no noskaņojuma tas var būt fanks Džeimss Brauns vai Nas ar savu vecās skolas hiphopu.

J: Kur tu saņem savu iedvesmu?
A: Iedvesmu gūstu no pasaules labākajiem barber meistariem un labākajiem barbershopiem, ceļojot pa pasauli un apmeklējot tos.

J: Hobiji, intereses?
A: Nepārtraukta izaugsme mūsu amatā, laika pavadīšana kopā ar ģimeni un ceļot.


Skatīt visas atsauksmes

Victoria

Masāžas terapeits


J: Sveiki, vispirms gribam jautāt par galvas masāžas pakalpojumu? Kas tāds vispar ir?
A: Es parasti veicu relaksējošu galvas ādas masāžu. Masāža tiek veikta ar apļveida kustībām, lai palielinātu asins plūsmu un mazinātu stresu. Bieža galvas ādas masāža var palīdzēt izārstēt miega traucējumus, samazināt stresa līmeni, mazināt galvassāpes un padarīt matus biezus, veselīgus un spīdīgus.

J: Cik ilgi procedūra ilgst?
A: Procedūra ilgst 15 minūtes. Sejas masāža ietver sejas skrubja izmantošanu ar karstiem dvieļiem un masāžu, izmantojot īpašas eļļas. Galvas ādas masāža ietver plecu un galvas masāžu, kam seko matu mazgāšana.

J: Izklausās ļoti pievilcīgi! Cik ilgi tu to jau dari?
A: Man ir 5 gadu masāžas pieredze, no kurām 3 es pavadīju ESPA Rīga. Man ir prieks redzēt rezultātus, cik laimīgi un relaksēti klienti ir pēc masāžas.

J: Tu pastāstiji par galvas masāžu, bet kas ir sejas masāža?
A: Sejas masāža, kas sastāv no skrubja un sejas masāžas, maigi atslāņo ādu, padarot to tīru, svaigu un mirdzošu. Sejas masāža uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu, palīdz izlīdzināt ādas toni un mazināt pietūkumu.


Esat gatavi rezervēt tikšanos?

Galvas masāža ir bez maksas tiem, kuri rezervē pirmo reizi!


For PILL gent's grooming room it is utmost important to ensure that men of any age is satisfied with our exclusive service range.


 
Konstantin Ahmedov
CEO, PILL

Ko cilvēki saka

Nesen atverts, bet jau atzīts par labāko barbershopu pilsētā. Mēs esam noteikuši etalonu stilu apzinīgam kungam, sniedzot labāku kopšanu un SPA procedūras kungiem, kuri iet pie mums. Mēs esam vienīgie, kuri sniedz tik plašu pakalpojumu klāstu ar tik augstu kvalitāti.

Mūsu klienti vērtē mūs tā:

 • PILL Barbershop Testimonial Avatar 3
  Thank you for this wonderful experience! Definitely recommend haircut, beard grooming, and head massage.
  Igors Sceglovs
 • PILL Barbershop Testimonial Avatar 2
  Pēteris ir top meistars, iesaku visiem
  Toms Svētiņš
 • PILL Barbershop Testimonial Avatar 1
  Perfect! Amazing! For every hair and design lover it is recommended!
  Janis Strelnieks

Nāc pārbaudīt pats. Dzēriens ir uz mums!