Pakalpojumi

Matu griezums

Matu griezums


Jūs izvēlaties klasisku vai modernu stilu, un mēs darīsim to, ko vēlaties. Katrs PILL matu griezums sākas ar detalizētu konsultāciju, lai izprastu jūsu prasības un pielāgotu jūsu stilu.

Kopšana


Šis pakalpojums ir paredzēts matu griezuma uzturēšanai ideālā stāvoklī. Ātra korekcija piešķirs jūsu matu griezumam jaunu izskatu un palielinās pašapziņu.

Galvas skūšana


Galvas skūšana tiek veikta ar asmeni un dažādiem skūšanās līdzekļiem. Šo pakalpojumu mūsu klientiem nodrošina tikai frizieri ar daudzu gadu pieredzi. Pēc skūšanās galvas ādu apstrādā, lai mazinātu apsārtumu un saglabātu ādas hidratāciju.

Bērnu matu griezums (5-12 g.v.)


PILL Gent's Grooming Room specializējas matu griešanā jauniem kungiem. Ja jūs meklējat vietu, kur taisa foršus matu griezumus jauniem kungiem, mēs esam tā vieta, kur jūsu janietis saņems unikālu pieredzi, kāda ir pieiejama pieaugušiem vīriešiem.

Matu mazgāšana un veidošana


Protams, jebkurš matu griezums mūsu salonā sākas ar galvas mazgāšanu, taču ir reizes, kad matu griezums nav nepieciešams, un Jums vajag tikai atsvaidzināties pirms svarīgas tikšanas. Šis pakalpojums ir paredzēts tieši šādiem gadījumiem! Mēs nomazgāsim Jūsu matus un izveidosim piemērotu stilu.

Bārda

Bārdas korekcija ar karstiem dvieļiem


Pakalpojums sākas ar karstu dvieli, lai sagatavotu ādu pirms skūšanās. Šis ir viens no labākajiem pieejamajiem pakalpojumiem, lai jūsu bārda izskatās nevainojama. Pēc skūšanās auksts dvielis tiek izmantots poru aizvēršanai un sejas mitrināšanai.

Skūšana ar karstiem dvieļiem


Ja jūs nekad neesat izmēģinājis šo pakalpojumu, mēs to ļoti iesakām. Asa, tīra skūšana ar īpašiem barbershop trikiem, karstajiem dvieļiem, skūšanās krēmiem un losjoniem. Skūšanās bez griezumiem un kairinājumiem, kas atstāj tevi svaigu visai dienai.

2 in 1

Matu griezums un bārda


Katrs PILL matu griezums sākas ar detalizētu konsultāciju, lai izprastu jūsu prasības un pielāgotu jūsu stilu. Jūs izvēlaties klasisku vai modernu stilu, un mēs darīsim to, ko vēlaties. Bārdas pakalpojums sākas ar karstu dvieli, lai sagatavotu bārdu pirms skūšanās. Pēc skūšanās auksts dvielis tiek izmantots poru aizvēršanai un sejas mitrināšanai.

Matu griezums un skūšana


Mūsu matu griezumi un karstās skūšanās ir izcila greznība Vīriešiem, kuri meklē perfektu matu griezumu un svaigi skūtu seju.

Tēvs un dēls


Tēvs ir tas, kuram jaunie kungi pievērš īpašu uzmanību un kura rādīšana ar lielisku piemēru ir labākais veids, kā izaudzināt patiesu vīrieti. Mēs piedāvājam īpašu Tēva un Dēla pakalpojumu, kas ietver matu griešanas pieredzi tēvam un dēlam par īpašu cenu, jo mēs vēlamies mudināt rādīt labus piemērus jaunajai paaudzei, kas tuvākajā nākotnē kļūs par patiesiem kungiem.

PILL SPA

PILL Galvas Masāža


Relaksējoša galvas ādas masāža, kas tiek veikta ar apļveida kustībām, palīdz uzlabot cirkulāciju un mazināt stresu. Procedūra ilgst 15 minūtes. Galvas ādas masāža ietver arī plecu un galvas masāžu, kam seko matu mazgāšana.

PILL Sejas Masāža


Sejas masāža ietver sejas masāžu, izmantojot skrubi, kas atslāņo ādu, padarot to tīru, svaigu un mirdzošu. Serviss ietver sejas skrubi, izmantojot karstos dvieļus, un masāžu, izmantojot dabiskās eļļas.Sejas masāža uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu un palīdz izlīdzināt ādas toni un mazināt pietūkumu.

Esat gatavi rezervēt tikšanos?

PILL Barbershop PhotoPILL Barbershop Photo
CENTRAL Barbershop PhotoCENTRAL Barbershop Photo