Pakalpojumi

Matu griezums

Matu griezums


PILL Gent’s Grooming Room galvenais uzdevums ir veikt visu iespējamo, lai īstenotu Jūsu vēlmes dzīvē. Izvēloties starp klasisku un mūsdienīgu stilu, lēmums paliek Jums. Rūpīgas konsultācijas gaitā apspriedīsim Jūsu vajadzības un vēlmes un izveidosim individuālo stilu, kas piestāvēs tieši Jums.

Matu griezums (garš)


Lai Jūsu garie mati vienmēr izskatītos skaisti un kopti, uzticieties profesionāļiem no PILL Gent’s Grooming Room. Mūsu meistari ar prieku parūpēsies par Jūsu matiem. Mēs palīdzēsim Jums izpaust savu individualitāti caur savu unikālo stilu.

Matu griezums ar mašīnīti


Šis pakalpojums paredzēts tam, lai Jūsu matu griezums vienmēr izskatītos lieliski. Mēs ātri atjaunosim Jūsu matu griezumu, piešķirot tai jaunu dzīvi un palielinot Jūsu pašpārliecību.

Galvas skūšana


Mūsu pieredzējušie meistari piedāvā galvas skūšanas pakalpojumu, izmantojot klasisko bīstamo asmeni. Mēs sākam ar rūpīgu ādas sagatavošanu ar karstiem dvieļiem, lai panāktu maksimālu gludumu. Pēdējais posms ir ādas barošana un mitrināšana.

Bērnu matu griezums (5-12 g.v.)


Pill Gent’s Grooming Room mēs rūpējamies par jaunajiem džentlmeņiem. Mūsu meistari palīdzēs jaunietim izveidot stilīgu izskatu. Pie mums jaunie džentlmeņi var iegūt unikālu pieredzi, kas salīdzināma ar pieaugušo vīriešu pakalpojumu.

Bārda

Skūšana ar karstiem dvieļiem


Mēs darīsim visu, lai Jūsu bārda izskatītos nevainojami. Ar karstiem dvieļiem un profesionāliem līdzekļiem sagatavosim ādu skūšanai. Piešķirsim bārdai vēlamo formu un garumu izmantojot bīstamo asmeni. Procedūras nobeigumā lieto pēcskūšanās balzamu, kas mīkstina un nomierina ādu. Mūsu plašais bārdas kopšanas līdzekļu klāsts palīdzēs Jums turpināt bārdas kopšanu mājas apstākļos.

Bārdas korekcija ar karstiem dvieļiem


Šis pakalpojums palīdzēs Jums iegūt nevainojami gludu ādu un atbrīvoties no liekiem sejas matiņiem. Mēs sākam ar rūpīgu ādas sagatavošanu. Izmantojot profesionālos produktus un karstus dvieļus, barbers tvaicē ādu. Lai panāktu maksimālu gludumu, skūšanās tiek veikta ar bīstamu asmeni. Lai mīkstinātu un nomierinātu ādu procedūras beigās tiek uzklāts pēc skūšanās balzāms.

2 in 1

Matu geizums ar mašīnīti & Bārdas korekcija


Mēs ātri atsvaidzināsim Jūsu matu griezumu, piešķirot tam jaunu dzīvi, kā arī sakopsim bārdu, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mūsu plašais matu veidošanas un kopšanas asortiments palīdzēs Jums uzturēt tos perfektā stāvokli arī mājās.

Matu griezums un bārda


Izvēloties starp klasisku un mūsdienīgu stilu, lēmums ir Jūsu rokās. Rūpīgas konsultācijas laikā mēs apspriedīsim Jūsu vēlmes un piemeklēsim piemērotu stilu, kas piestāvēs tieši Jums. Izveidosim matu griezumu, kā arī apgriezīsim Jūsu bārdu, lai tā atbilstu Jūsu izskatam.

Matu geizums un skūšana


Mēs ātri atsvaidzināsim Jūsu matu griezumu, piešķirot tam jaunu dzīvi, kā arī sakopsim bārdu, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mūsu plašais matu veidošanas un kopšanas asortiments palīdzēs Jums uzturēt tos perfektā stāvokli arī mājās.

Tēvs un dēls


PILL mēs piedāvājam īpašu "Tēvs un dēls" pakalpojumu, kurā gan tēvs, gan dēls var saņemt matu griezumu par īpašu cenu. Mēs cenšamies ieguldīt jauno džentlmeņu audzināšanā un nodot viņiem ne tikai stilu, bet arī vērtīgas iemaņas.

Matu mazgāšana un veidošana


Katrs mūsu matu griezums ietver patīkamu galvas mazgāšanu. Taču šo pakalpojumu var izmantot ne tikai klienti, kuri vēlas nogriezt matus. Mēs izmazgāsim Jūsu matus un ieveidosim tos atbilstoši Jūsu vēlmēm.

PILL SPA

PILL Galvas Masāža


Mēs piedāvājam Jums nobaudīt relaksējošu galvas masāžu. Tā ne tikai sniedz patīkamas sajūtas, bet arī nomierina un uzlabo asinsriti. Masāža palīdz samazināt spriegumu un stresa līmeni.

PILL Sejas Masāža


Mūsu sejas masāža sākas ar skrubi, kas padara ādu gludu, tīru un atsvaidzinātu. Speciālists veic sejas masāžu, kas uzlabo asinsriti un stimulē limfātisko sistēmu. Tas ne tikai palīdz piešķirt ādai veselīgu mirdzumu, bet arī samazina pietūkumu un izlīdzina ādas toni.

Esat gatavi rezervēt tikšanos?

PILL Barbershop PhotoPILL Barbershop Photo
CENTRAL Barbershop PhotoCENTRAL Barbershop Photo